ukryj informacjepokaż informacje

Sauna ogrodowa Filanest

Sauny ogrodowe fińskie HobbySpot, Flex oraz sauny POD

  • Liczba osób 1-20
  • Energooszczędne Izolacja min. 140mm
  • Certyfikowane materiały Skandynawskie drewno
  • Zakres temperatur 40 - 110 st. C

Sauna ogrodowa Filanest

Sauna ogrodowa to idealne miejsce na odpoczynek i relaks w domu. Sauna ma pozytywny wpływ na zdrowie i urodę, ponieważ wzmacnia odporność, poprawia wygląd i kondycję skóry, a także jest doskonałym środkiem do łagodzenia bólu mięśni i stawów. Pomieszczenie, które znajduje się w ogrodzie, jest idealne do celów domowego SPA, z którego można korzystać przez cały rok. Po ciężkim dniu możesz odpocząć i odpocząć w saunie ogrodowej. Stwórz unikalną przestrzeń do odpoczynku w swoim domu.
Produkowane przez Filanest sauny fińskie ogrodowe drewniane spełniają wysokie normy efektywności energetycznej.

Sauna ogrodowa FLEX

Sauny Flex to seria nowoczesnych ocieplanych domków saunowych z panoramiczną zespoloną szybą. Sauny fińskie o różnych rozmiarach wyposażone opcjonalnie w przedsionek lub przedsionek z kabina prysznicową. Kompaktowa, ocieplana konstrukcją będąca ozdobą każdej posesji.

FLEX Mini

Sauna fińska Flex Mini bez przedsionka
Sauna fińska Flex Mini bez przedsionka

Niewielka, kompaktowa sauna fińska dostępna w wersji bez przedsionka, niewymagająca dużo miejsca w ogrodzie, lecz dająca wiele radości jej użytkownikom

FLEX Midi

Sauna fińska Flex Midi z przedsionkiem

Większy model sauny fińskiej Flex Midi został wyposażony w praktyczny przedsionek, w którym możemy się np. rozebrać przed kąpielą parową

FLEX

Sauna fińska Flex z przedsionkiem i kabiną prysznicową

Przestronna, drewniana sauna fińska Flex wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku przedsionkiem z zamontowaną wewnątrz kabiną prysznicową.

FLEX z balią

Sauna ogrodowa zewnętrzna producent Filanest
Sauna ogrodowa zewnętrzna producent Filanest

Powiększony model sauny Flex wraz z przedsionkiem oraz przygotowanym miejscem na balię. Umożliwia czerpanie korzyści z  kąpieli parowej oraz wodnej.

FLEX Midi+

Sauna z dodatkowym, przeszklonym przedsionkiem. Ocieplona sauna o oryginalnym kształcie
Domek drewniany ocieplony producent Filanest

Powiększony model sauny Flex wraz z dużym, przeszklonym przedsionkiem, który pozwala na podziwianie otoczenia także między sesjami w saunie.

FLEX Maxi

Powiększona, ocieplona sauna FlexMidi. Praktyczny kształt umożliwia komfortowe korzystanie z sauny Sauna ogrodowa zewnętrzna ocieplona producent Filanest
Sauna ogrodowa zewnętrzna ocieplona producent Filanest

Model sauny Flex, który dzięki delikatnej zmianie kształtu uzyskuje zdecydowanie więcej przestrzeni w środku.

Sauna ogrodowa HobbySpot

Sauny HobbySpot to seria ocieplanych obiektów saunowych o oryginalnych kształtach z panoramiczną łukową zespoloną szybą. Sauny te dostępne są w dwóch konfiguracjach, obie z dużym przedsionkiem i kabiną prysznicową. Unikalny obiekt saunowy  spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

HobbySpot

Sauna fińska HobbySpot

Wygodna, przestronna sauna fińska Hobby Spot wyróżnia się nie tylko oryginalnym elipsoidalnym kształtem, ale i wieloma udogodnieniami zapewniającymi wyjątkowy komfort użytkowania.

Quatro

Sauna fińska HobbySpot Quatro
Sauna fińska HobbySpot Quatro

Wygodna, przestronna sauna fińska Hobby Spot wyróżnia się nie tylko oryginalnym elipsoidalnym kształtem, ale i wieloma udogodnieniami zapewniającymi wyjątkowy komfort użytkowania.

Sauna ogrodowa POD

Sauny POD to seria tradycyjnych łukowych obiektów saunowych wyróżniających się swoim kompaktowym parabolicznym kształtem. Te fińskie sauny te są bardzo dobrze ocieplone w podstawie i ścianach, dzięki temu są efektywne ekonomicznie.

Sauna POD Mini

Sauna fińska POD Mini bez przedsionka
Sauna fińska POD Mini bez przedsionka

Praktyczna, kompaktowa sauna fińska, która bez problemu zmieści się nawet w niewielkim ogrodzie.

Sauna POD Midi

Sauna fińska POD Midi bez przedsionka z podcieniem
Sauna fińska POD Midi bez przedsionka z podcieniem

Kompaktowy, łatwy do montażu model Sauny fińskie, Sauny ogrodowe drewniane bez przedsionka, lecz dzięki zastosowaniu podcienia spełniający w ogrodzie funkcję niewielkiej werandy

Sauna POD

Sauna fińska POD z przedsionkiem
Sauna fińska POD z przedsionkiem

Niewielka, łatwa do ustawienia sauna fińska POD, o oryginalnym, ergonomicznym kształcie, wykonana z najwyższej jakości drewna

Sauna ogrodowa

aron on 2023-07-13
Któż nie chce mieć własnego ogrodu i sauny? Od dawna znane są sauny ze swoich możliwości łagodzenia stresu i poprawy samopoczucia fizycznego, a przebywanie na świeżym powietrzu zapewnia naturalne korzyści. Marzenie może stać się rzeczywistością dzięki niedrogim saunom zewnętrznym firmy Filanest. Nasze sauny zewnętrzne są dostępne w wielu różnych rozmiarach, kształtach i konfiguracjach. Z przyjemnością pomożemy Ci dokonać wyboru, odwiedzając naszą stronę internetową lub odwiedzając jeden z naszych salonów. Filanest oferuje największą gamę saun na zewnątrz w Polsce, Holandii, Belgii i Niemczech.

Jak kupić saunę ogrodową

aron on 2023-07-13
Filanest oferuje tylko najwyższej jakości sauny zewnętrzne po konkurencyjnych cenach. Oferujemy szeroki wybór różnych modeli saun zewnętrznych, które pasują do każdego ogrodu, oprócz tradycyjnych modeli. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź wewnętrzną saunę. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów bez wcześniejszego kontaktu. Wszystkie pytania zostaną chętnie odpowiedziane przez naszych pracowników.

Sauna zewnętrzna we własnym ogrodzie?

aron on 2023-07-13
Sauna od Filanest pozwoli Ci poczuć się jak w domu, gdy masz saunę na zewnątrz. Nie ma nic przyjemniejszego niż cieszyć się swobodnie i komfortowo w swojej własnej saunie w dowolnym momencie. Wybierasz dopasowane ustawienia. Z Filanest możesz to zrobić za niezwykle niską cenę i w najbardziej praktyczny sposób. Ciesz się także światłem i zapachami. Po wizycie w saunie poczujesz się zrelaksowany i czysty. Po prostu odrodzony.

Inne rodzaje saun zewnętrznych

aron on 2023-07-13
Oprócz tradycyjnej fińskiej sauny zewnętrznej, oferujemy szeroki wybór kształtów i wzornictw, dzięki czemu możemy zapewnić idealne rozwiązanie dla każdego ogrodu.

Sauna owalna

aron on 2023-07-13
Owalny kształt sprawia, że już nigdy nie będziesz musiał odwiedzać sauny w spa. Aby odpocząć i poprawić swoje samopoczucie, możesz skorzystać z prywatnej sauny beczkowej na swoim podwórku. Filanest oferuje największą gamę saun o kształtach owalnych z piecem na drewno lub elektrycznym.

Seria saun POD

aron on 2023-07-13
Seria saun POD ma półokrągły, lekko wydłużony kształt, który wzbogaci każdy ogród.

Piec elektryczny lub opalany drewnem

aron on 2023-07-13
Sauna zewnętrzna może być ogrzewana różnymi sposobami. Może mieć piec drewnopodobny lub grzałkę elektryczną.

Drewniana sauna zewnętrzna

aron on 2023-07-13
Nie ma nic bardziej romantycznego niż sauna opalana drewnem na zewnątrz lub sauna beczkowa we własnym ogrodzie. Nasze sauny zewnętrzne wyposażone są w piecyk Harvia. Zobacz wszystkie sauny zewnętrzne, które są opalane drewnem.

Sauna elektryczna zewnętrzna

aron on 2023-07-13
Sauna zewnętrzna ogrzewana elektrycznie ma dodatkową zaletę, że może być wyposażona w terapeutyczne promienniki podczerwieni. W tym celu wystarczy standardowe gniazdko 230 V. Sprawdź każdą elektryczną saunę zewnętrzną.

Sauna POD

Sauna Flex

Sauna HobbySpot