Sauny fińskie, Sauny ogrodowe, domki drewniane, domki ogrodowe

Sauna zewnętrzna we własnym ogrodzie?

Materiały do pobrania

Karty produktu w języku polskim:

Downloadable materials

Product sheets in English:

Sauna zewnętrzna we własnym ogrodzie?

Sauna od Filanest pozwoli Ci poczuć się jak w domu, gdy masz saunę na zewnątrz. Nie ma nic przyjemniejszego niż cieszyć się swobodnie i komfortowo w swojej własnej saunie w dowolnym momencie. Wybierasz dopasowane ustawienia. Z Filanest możesz to zrobić za niezwykle niską cenę i w najbardziej praktyczny sposób. Ciesz się także światłem i zapachami. Po wizycie w saunie poczujesz się zrelaksowany i czysty. Po prostu odrodzony.

Inne rodzaje saun zewnętrznych

Oprócz tradycyjnej fińskiej sauny zewnętrznej, oferujemy szeroki wybór kształtów i wzornictw, dzięki czemu możemy zapewnić idealne rozwiązanie dla każdego ogrodu.

Sauna owalna

Owalny kształt sprawia, że już nigdy nie będziesz musiał odwiedzać sauny w spa. Aby odpocząć i poprawić swoje samopoczucie, możesz skorzystać z prywatnej sauny beczkowej na swoim podwórku. Filanest oferuje największą gamę saun o kształtach owalnych z piecem na drewno lub elektrycznym.

Seria saun POD

Seria saun POD ma półokrągły, lekko wydłużony kształt, który wzbogaci każdy ogród.

Piec elektryczny lub opalany drewnem

Sauna zewnętrzna może być ogrzewana różnymi sposobami. Może mieć piec drewnopodobny lub grzałkę elektryczną.

Drewniana sauna zewnętrzna

Nie ma nic bardziej romantycznego niż sauna opalana drewnem na zewnątrz lub sauna beczkowa we własnym ogrodzie. Nasze sauny zewnętrzne wyposażone są w piecyk Harvia. Zobacz wszystkie sauny zewnętrzne, które są opalane drewnem.