Całoroczne domki do 70m2
Atuty naszych domków

  • Domki całoroczne
  • Ocieplone, energooszczędne
  • Ekologiczne materiały
  • Zerowy ślad węglowy
  • Modułowy system
  • Oryginalny kształt

Zapytaj o darmową wycenę

Przygotujemy specjalnie dla Ciebie idealną ofertę


Przestronne

Domki modułowe, drewniane premium umożliwiają rozbudowę według koncepcji klienta. Modułowy system pozwala na tworzenie niespotykanych wcześniej obiektów.

Nowoczesne

Zastosowanie najnowszych technologii umożliwiło nam stworzenie nowoczesnego drewnianego domku. Nowoczesny kształt pozwala na ciekawą aranżację wnętrza budynku.

Ekologiczne

Użycie naturalnych materiałów oraz włókna węglowego umożliwiło produkcję domków z zerowym śladem węglowym. Dzięki solidnemu ociepleniu domku drewnianego zdecydowanie zmniejszamy ilość potrzebnej energii do ogrzewania.

ZADZWOŃ, ABY ZA DARMO OTRZYMAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Zapraszamy do skorzystania z oferty Filanest - ekologicznych domków drewnianych o unikalnym kształcie. Jesteśmy przekonani, że nasze ocieplone domki modułowe, które można dowolnie rozbudowywać, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Nasze drewniane domki dostarczamy w każde miejsce w Polsce. Indywidualna, darmowa konsultacja pozwoli dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Szukasz domku dopasowanego do Twoich potrzeb?

Idealnie trafiłeś - zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domków drewnianych.

EKOLOGICZNE DREWNIANE DOMKI PREMIUM

Nasze domki drewniane z grupy premium to połączenie dobrego ocieplenia wraz z oryginalnym kształtem. Ważna jest dla nas ochrona środowiska, dlatego w kontrukcjach domków używamy ekologicznych materiałów. 

Niepowtarzalny design wyróżnia nasze domki wśród konkurencji na rynku.

Nasze domki drewniane charakteryzują się wysoką jakością wykonania i przystępną ceną.

Domki drewniane, ocieplane, domki letniskowe glampingowe
Domki drewniane, ocieplane, domki letniskowe glampingowe

Domki drewniane HobbySpot do ogrodu i a działkę
Domki drewniane HobbySpot do ogrodu i a działkę

Skontaktuj się z nami

Nasze domki drewniane oferują piękno, wygodę. Drewniane domki są ekologiczne a dzięki ociepleniu tanie w eksploatacji Nasze domki łączą w sobie piękno i wygodę, co stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Ponadto, nasze domki z drewna są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, co stanowi ważny element w dzisiejszych czasach, kiedy ochrona środowiska staje się coraz bardziej istotna.

Nasze drewniane domki modułowe to inwestycja na lata, która zapewni Ci nie tylko piękne i funkcjonalne miejsce zamieszkania, ale także gwarancję jakości i trwałości. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów.

Nie czekaj dłużej - skontaktuj się z Nami już dziś i przekonaj się, że nasze drewniane domki to idealna propozycja dla Ciebie!


© Filanest

Zapytaj o bezpłatną ofertę