ukryj informacjepokaż informacje

Całoroczne domki HobbySpot

Domki typu HobbySpot to nasza najnowsza rodzina obiektów o oryginalnym elipsoidalnym kształcie.

Zaawansowana robotyczna technologia oraz zastosowanie naturalnych materiałów pozwala nam tworzyć obiekty o różnorakim przeznaczeniu. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z możliwości zastosowań naszych unikalnych rozwiązań.

  • Liczba osób 1-6
  • Waga 1000 kg - 1550 kg
  • Piec saunowy Elektryczny lub opalany drewnem
  • Zakres temperatur 40 - 110 st. C
  • Typ sauny Sucha i Fińska

Hobby Spot

aron on 2022-09-22
Całoroczny domek glampingowy HobbySpot XL

Produkowane przez nas nowoczesne oryginalne domki HobbySpot dostępne są w różnych wielkościach. Szerokość obiektu wynosi 4,70 metrów a długość od 3,00 do 7,40 metrów. Dłuższe domki HobbySpot XL składające się z dwóch modułów posiadają, oprócz salonu, aneksu kuchennego oraz toalety, jeden lub dwa dodatkowe pokoje.

Pokrycie naszych domów glampingowych kanadyjską dachówką bitumiczną o certyfikowanej odporności na wiatr do 180 km/h i ich owalnym kształcie jest niezwykle efektywne pod względem aerodynamiki. Dzięki temu domy są bardziej przystosowane do zmieniających się warunków klimatycznych.

Dzięki solidnemu ociepleniu oraz zastosowaniu potrójnego szklenia w dużej fasadzie szklanej te nowoczesne domki mogą służyć przez cały rok. Szczególnie gdy wyposażone są w moduł klimatyzacji służący także do ogrzewania domku zimą.

Potrójnie szklona panoramiczna fasada domku sprawia że możemy poczuć bliskość otaczającej nas natury i delektować się pięknym krajobrazem z wygodnego i przytulnego wnętrza domku HobbySpot.

Domki drewniane HobbySpot do ogrodu i a działkę
Domki drewniane HobbySpot do ogrodu i a działkę
Domki drewniane HobbySpot do ogrodu i a działkę

HobbySpot - wymiary techniczne

HobbySpot rysunek techniczny wymiary