ukryj informacjepokaż informacje

Glamping

Aby postawić na swojej parceli nasze domki nie jest konieczne uzyskiwanie żadnych pozwoleń. Stosowana przez nas technologia daje dużą elastyczność w zakresie jego kształtu oraz rozplanowania pomieszczeń. 

Glamping w eksluzywnym wydaniu.

ściągnij kartę produktu

  • Wielkość od 12 m²
  • Termin realizacji 5 tygodni
aron on 2017-05-05

Glampingi

Oferujemy Państwu ocieplone domki glampingowe, wykonane w technologii zgodnej z ochroną środowiska. Konstrukcja tych obiektów wykonana jest z wykorzystaniem naszej opatentowanej technologii kompozytowych dźwigarów z włókna węglowego, dzięki której przy produkcji domków używamy znikomych ilości stali i drewna, uzyskując znacząco mniejszy ślad węglowy i wpływ na środowisko.

Pokrycie naszych domków glampingowych kanadyjską dachówką bitumiczną z certyfikowaną odpornością na wiatr do 180 km/h oraz ich owalny kształt jest niezwykle efektywny pod względem aerodynamicznym.  Dzięki temu domki są bardziej przystosowane do zmieniających się warunków klimatycznych.

Produkowane przez nas luksusowe domki glampingowe dostępne są w różnych wielkościach. Oferujemy je zarówno w stanie deweloperskim jak również całkowicie wykończone z łazienką, aneksem kuchennym, salonikiem oraz pomieszczeniem sypialnym.

Konstrukcja z włókna węglowego pozwala na zastosowanie grubej warstwy izolacji termicznej, co sprawia, że oferowane przez nas domki są niezwykle efektywne energetycznie zimą, jak również w najgorętsze letnie dni panuje w nich przyjazna temperatura.

Domki drewniane, ocieplane, domki letniskowe glampingowe
Domki drewniane, ocieplane, domki letniskowe glampingowe

Man`s cave - night