ukryj informacjepokaż informacje

Domy

  • Energooszczędny
  • Certyfikowane materiały
  • Trwałość
  • Nowoczesna konstrukcja

Homes

aron on 2022-07-05

Domy

Podobnie jak nasze sauny, domy produkowane są w oparciu o opracowaną i opatentowaną przez nas metodę. Wykorzystuje ona włókno węglowe, z którego roboty tkają ażurową i lekką konstrukcję o niezwykłej wytrzymałości. Zarówno konstrukcja domów jak i ich innowacyjny kształt gwarantują bardzo wysoką odporność na gwałtowne zjawiska pogodowe takie jak burze czy silne wiatry.

W konstruowaniu domów dużą wagę przywiązujemy do tworzenia zrównoważonych produktów. Znakomita większość materiałów z jakich składa się nasz dom o powierzchni 35m2 nadaje się do odzyskania, a produkcja charakteryzuje się niskim śladem węglowym.

Konstrukcja z włókna węglowego pozwala na zastosowanie grubej warstwy izolacji termicznej. Sprawia, to, że oferowane przez nas domy są nie tylko niezwykle efektywne energetycznie zimą, ale nawet w najgorętsze letnie dni panuje w nich przyjemna temperatura. 

Aby postawić na swojej parceli nasz dom nie jest konieczne uzyskiwanie żadnych pozwoleń. Stosowana przez nas technologia daje dużą elastyczność w zakresie jego kształtu oraz rozplanowania pomieszczeń. 

Homes

aron on 2022-07-05
Dom jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta zarówno w stanie deweloperskim, jak również zaprojektowanym przez naszych projektantów i wykończonym wnętrzem.

Jeżeli posiadasz działkę, możesz cieszyć się wypoczynkiem w swoim własnym domku letniskowym już w tym sezonie – czas oczekiwania to zaledwie 5 tygodni!